Elma Sirkeli Suyla Zayıflama


elma sirkesi

Sirkenin mucizevi bir ürün. Bir çok derde deva. Ama son günlerde en  çok zayıflatma etkisi konuşuluyor. Zayıflama diyetinin en iyi yardımcısı. Bir çok uzman da elma sirkeli zayıflama kürü tarifi veriyor. Ahmet Maranki elma sirkeli zayıflama formülü ile Saraçoğlu’nun sirke kürü aynı. Daha bir çok aynı şekilde zayıflamanın mümkün olduğunu ve hemen hemen aynı formülü veriyor. Yapılması gereke çok basit.

Bir bardak suya bir kaşık sirke

Evet hepsi bu kadar. Bir bardak suya bir kaşık sirke katıp her sabah bu kür içilir. Sirkeli suyu içerken yudum yudum için bir anda içmeyin. Sabahları kahve alışkanlığınız varsa onun yerine elma sirkeli suyu için. Elma sirkeli su yağ yakımını hızlandıracak ve hızla külo vermenizi sağlayacaktır. Elma sirkesi ile zayıflamının daha etkin olmasını istiyorsanız mutlaka yanında basit, sizi yormayacak ve bıktırmayacak bir diyet uygulayın.

Sirke tadını sevmeyenlere özel formül

Bu formülde çok basit bir bardak suya bir kaşık sirke ve bir kaşık bal ilave edin. Bu sayede tatlanan karşımı daha zevkle içebilirsiniz. Burada balın bir diğer etkisi sabah mahmurluğunu da üzerinizden atmanıza yaracak. Güne daha dinç başlayacak ve kilo kaybı yaşanırken oluşan yorgunluğu hissetmeyeceksiniz.

Zayıflamanın en kolay yolu

Daha en başında defalarca diyeti bırakan kadınlar mısınız? Bunun nedeni basit, bir kadın olarak onca uğraşmanız gereken şey var. Kadın ruhuna uygun olarak da hemen şimdi olsun istemekte pek doğal bir davranış. Diyetlerin zorluğunu aşmak kolay. Ama aşamayacağımız şey aceleci olmamız. Elma sirkeli suyla zayıflama diyetlerin zorluğunu atlatabiliriz.

Bir de şu aceleci kadın durumu çözecek bir kaç minik taktik verelim.

  • Diyete başladığınızı kimseye söylemeyin. Özellikle diğer kadınlara.
  • Başlangıç kilonuzu ölçmeyin. Evet bunu bilmenizin size hiçbir faydası yok.
  • Diyet süresince de basküle hiç çıkmayın. Çok merak ediyorsanız aynada kendinize bakın.
  • Vücudunuzun neresinde kilo sorunu varsa oraya odaklanmayın. Genel yapınızın güzelleşmesini izleyin.
  • Bazen bir kaç gün diyeti boza bilirsiniz. Sakın bırakmayın. Kaldığınız yerden devam edin.
  • Diyet biter, sağlıklı yaşam bitmez. Kilolarınızdan kurtulmaya başladığınızı far ettiğiniz zaman yaşam kalitenizi düzenlemeye devam edin.
  • Diğer kadınlarla zayıflama yarışana girmeyin. Bunun kimseye faydası yok. Motive etme özelliği ise çok kısa sürelidir.

Like it? Share with your friends!

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir