Cinsel İsteği Artıran Otlar ve Bitkiler


Çakşır Otu

Erkeklerde cinsel  problemler son  yıllarda giderek artmaktadır. Bazen  de erkekler daha uzun ve sağlıklı ilişkiler için ilişki süresini uzatmak adına  alternatif  çözümler aramaktadırlar. Doğada bu tip sıkıntılara ve isteklere özel bir çok bitki  bulunmaktadır. Bunlar hem cinsel iktidarı arttırmak hem de daha uzun bir cinsel ilişki yaşamak için doğal tavsiyelerdir.

Cinsel iktidarı  arttıracak  doğal  ürünler, otlar, bitkiler konusunda yazılmış  bir çok makale vardır. Bunlardan  en çok  faydalı olduğunu bildiğimiz bir kaç bitkiden bahsedeceğiz.

Çakşır Otu Bitkisi  Kökü

Yurdumuzun bir çok bölgesinde  yetişen doğal afrodizyak özellikleri olan bir bitkidir. Cinsel  isteği arttırdığı bilinmektedir. Bir nevi doğal  viagra. Sperm sayısını ve hareketliliğini de arttırdığından  çocuk sahibi olmak isteyenlerin  kullanabileceği  bir takviyedir.  Azospermi tedavisinde  doğal takviyeler olarak da kullanılabilir.

Çakşır otu  çeşitli kapsüller, macunlar ve bitkisel karışımlar içerisinde  kullanılabilmektedir. Çok faydalı bir bitkidir.

Çoban Çökerten  Otu 

Aynı şekilde  çoban çökerten otu da sperm sayısı ve hareketliliğini arttırıcı rol oynar. Cinsel  istek ve performansı olumlu yönde etkiler. Piyasa da  toz halinde ve ya kurutulmuş bitki halinde bulunmaktadır.

Boşalmayı erteleyici özelliği de vardır. Aynı zamanda  penis hareketliliği ve büyümesinde destek için  bitkisel takviyedir.

Azgın Teke Otu

Azgın teke otu da diğerleri  gibi  cinsel  iktidarı ve performansı arttıran  bitkilerimiz dendir.  Cinsel  isteksizlik , cinsel soğukluk, yorgunluk ve halsizlik  gibi durumlarda güvenle tüketilebilen bitkilerdendir.

Ginseng  ( Panax) 

Ginseng özellikle uzak doğuda yetişen köklerinden  faydalanılan eşsiz bitkilerden  biridir. Ginseng kökleri  bir çok  hastalığa deva olarak yüzyıllardır kullanılmıştır. Panax ginseng  bitkisi  kökleri afrodizyak özelliğe sahiptir. Özellikle vücutta kan pompalanmasını destekleyerek cinsel iktidarın sağlanmasını ve penisin sertleşmesinde yardımcı özelliğe sahiptir. Panax günümüzde bir çok doktor ve herbalist tarafından damar açıcı ve cinsel güçlendirici olarak tavsiye edilmiştir.

Bunların yanı sıra çörek otu, reishi mantarı, zencefil hatta portakal  gibi meyveler ve  bitkiler de cinsel gücü ve cinsel isteği arttırmaya faydalıdır. Mantığın temelinde kan pompalamak ve  enerji vermek yatar. Kalp  o bölgeye ne kadar  düzenli kan pompalar ise o derecede sertleşme ve istek olur. Aynı zamanda  enerji de sağlanır.

Bu bitkiler tamamen zararsız değildir. Alerjisi olanlarda , yaşlılarda hamile ve  çocuklarda kullanılması sakıncalı olabilir. Kullanmadan mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

Etiketler: cinsel istek arttıran otlar, bitkiler, panax nedir, azgın teke otu, çoban çökerten otu faydaları,çakşır faydaları nedir ?


Like it? Share with your friends!

0 Comments

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir